قوانین و مقررات


شرایط و ضوابط عمومی


وب ‌سایت سالار کیش ، طبق قـوانین جهوری اسلامی ایران، قوانین جـرائم اینترنتی و مجمـوعه‌ قوانین و مقـررات تجارت الکـترونیکی فعالیت می‌کند خدمـــات و محتویاتی که توسط سالار کیش تولید و عرضه می‌شوند؛ صرفا جهت استفـــاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفـــاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشــه‌ها، طرح‌ها، لوگو و… از وب‌سایت سالار کیش توسط فرد حقیقی یا حقوقی، پیگرد قانونی خواهد داشت. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی و لینک به مطلب ذکر شده و در رسانه‌های کاغذی با کسب اجازه‌ کتبی از مسئولان وب‌سایت مجاز است ارائه‌ی اطلاعات شخصی صحیح، نظیر نام مطابق با نام مندرج در پاسپورت ویا کارت ملی، تعداد مسافران، سن و… بر عهده‌ی کاربر می‌باشد درصورت ورود اطلاعات نـاقص یا نادرست، مسئولیت عواقب بعـدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود. کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصـات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت سالار کیش اصـلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب ‌سـایت هیچ مســئولیتی در قبال تبعات نـاشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت


قوانین و مقررات عمومی مربوط به رزرو هتل


1. مسئولیت کلیه اطلاعات و مشخصــاتی که در مورد هتل ها در سایت مشـــاهده می شود ، اعم از قیمت ، عکس ، نقشه ، خــالی بودن اتاق و… بعهده هتل‌ می باشد. زیرا این اطلاعات عیناً از هتل ها و یا ارائه کنندگان بین المللی خدمات ایشان اخذ گردیده و بر روی شبکه قرار گرفته اند، با وجود این که سالارکیش تلاش دارد این اطلاعات را به بهترین شـــکل ممکن ارائه کند، اما نمی‌تواند صحت و جــامع بودن آن‌ها را تایید یا رد کند. مسافرینی که کوچکترین شک و تردیدی در خصوص اطلاعـات ذکر شده دارند ، میبایست قبل از تصمــیم گیری در خصوص رزرومستــقیما به سایت هتل مراجــعه نموده و سپس تصمیم گیری نمایند.


2. با تایید رزرو اتاق از یک هتل، کاربر با قوانین و مقررات مربوط به فسخ رزرو هم موافـقت می‌کند. این قوانین در بخــش قوانین و شرایط کنسلی قابل مشاهده‌اند، دقت داشته باشید که ممکن اسـت کــاربرمجبور شود به خاطر فسخ قرارداد هزینه‌ای بپردازد. این هزینه‌ها طبق مقررات هر هتل متفاوت‌اند؛ به همین دلیل به کاربران مـحترم توصیه می‌کنیم که قبل از قطعی کردن هر قرارداد، مفـــاد آن را به دقت مطالعه فرمایند.


3. بعد از انجام رزرو و صدور واچر، وب‌سایت سالارکیش تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده است ،توجه داشته باشید که با تایید رزرو اتاق از یک هتل، همچنین موافقت می کنید و مـی پذیرید که دربعضی از موارد نادر به علت بروز خطای انسانی و یا الکــترونیکی هتل قادر به اقامت مسافر یا مسافرین شما نمـی باشد، در این صورت بعد از اطلاع رسانی و در صورت موافقت از جانب شما تـمام تلاش خود را می نماییم که مسافر یا مسافرین را در هتل مشابه اقامت دهیم. در صورت عدم موافقت شما تمامی وجوه دریافت شده به شما عـودت داده خواهد شد وشما تایید مینمایید که در این صـورت حق هر گونه اعتراض و شکایت را از خود سلب مینمایید.


4. بعد از انجام رزرو و صدور واچر، وب‌سایت سالار کیش تعهد می‌کند که هتل در آن تاریخ رزرو شده است؛ اما متضمن ارائه‌ی سرویس مناسب از طرف هتل به مسافر نیست.


5. رزرو هتل فقط در برگیرنده‌ی رزرو هتل است و شامل مواردی چون حمل و نقل، پارکینگ، اجاره‌ی خودرو و… نیست؛ مگر آنکه در قرارداد ذکر شده باشد.


6. استفاده از امکاناتی نظیر خوراکی و نوشیدنی، سونا، جکوزی، استخر، اینترنت و… که در قرارداد هتل ذکر نشـده‌اند، هزینه‌ی اضافی در بر دارد. این هزینه‌ها به عهده‌ی وب‌سایت امیرتراول نبوده و مسـافرموظف است آن‌ها را مستقیما به هتل پرداخت نماید.


7. قیمت‌های ارائه شده در این وب‌سایت، مبلغی است که کاربر باید برای کل مدت اقامت و برای کل افراد بپردازد؛ مگر در قسمت‌هایی که خلاف این مطلب ذکر می‌گردد.


8. زمان ورود/خروج مسافر به/از هتل، در بخش اطلاعات هتل ذکر شده و مسافر موظف است طبق آن زمان‌بندی عمل کند. در غیر این‌صورت، هزینه‌ی آن بر عهده‌ی مشتری بوده و از تعـهدات وب‌سایت سالار کیش نمی باشد.